Dlaczego my

Sukces nauki każdego języka zależy w dużej mierze od nauczyciela.
Nauczyciele prowadzący kursy rosyjskiego w szkole językowej SŁOWIANKA w Warszawie to profesjonaliści, którzy bardzo lubią swoją pracę. Podczas nauki z pasją motywują uczniów, pomagając im pokonywać wszystkie bariery w nauce języka. Takie właśnie osoby pracują w szkole języka rosyjskiego SŁOWIANKA w Warszawie.

Nauczyciele prowadzący kursy to starannie dobrany zespół w Warszawie składający się z:

• Rodzimych użytkowników języka rosyjskiego z wykształceniem filologicznym oraz przygotowaniem pedagogicznym.
  • Absolwentów renomowanych uczelni, którzy ukończyli szkolenia z nauki języka rosyjskiego, jako obcego.
  • Autorów podręczników oraz materiałów dydaktycznych do nauki języka rosyjskiego.

NASZE ZALETY

• Nauczyciele w szkole SŁOWIANKA to profesjonaliści, którzy lubią swoją pracę.
  • Dzięki interaktywnemu podejściu, po krótkim czasie nauki zaczniesz wykorzystywać wiedzę w realnych sytuacjach życiowych i biznesowych.
  • Na kursach rosyjskiego sporządzamy programy nauki indywidualnej. W naszej szkole nie będziesz czuł się jak na linii produkcyjnej, gdzie wszyscy robią to samo!
  • Oferujemy możliwość łączenia zajęć grupowych oraz indywidualnych.
  • Bonusy na zajęcia i klub «Русский для души»
  • Opuściłeś zajęcia w naszej szkole? Nic nie szkodzi. Otrzymasz indywidualne materiały z rosyjskiego do nauki w domu!

SŁOWIANKA W LICZBACH

100% zdawalności egzaminów z rosyjskiego (matura, TRKI)
Icon 03ostatni zdany egzamin w czerwcu 2019 :)
11 lektorów Native Speaker języka rosyjskiego