Nauka języka rosyjskiego w Warszawie i online

Nauka języka rosyjskiego w Szkole Słowianka w Warszawie: kursy stacjonarne i online dla początkujących i zaawansowanych

Nauczanie języka rosyjskiego to nasza specjalizacja. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, czy też chcesz podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom, w Szkole Słowianka znajdziesz odpowiedni kurs dla siebie. Nasza oferta obejmuje zarówno kursy dla początkujących, wprowadzające w świat rosyjskiego alfabetu i podstawowych zwrotów, jak i kursy dla zaawansowanych, skupiające się na rozwijaniu płynności językowej i zdobywaniu specjalistycznej wiedzy.

Nauka rosyjskiego Warszawa – idealna lokalizacja

Znajdujemy się w samym sercu Warszawy, tuż obok stacji metra Centrum, co sprawia, że dojazd do szkoły jest łatwy z każdej części miasta. Dla tych, którzy cenią sobie dogodne położenie, nasza szkoła jest idealnym miejscem do nauki języka rosyjskiego.

Sprawdź naszą lokalizację na mapie: kontakt

Zajęcia prowadzone przez native speakerów z wykształceniem pedagogicznym

Nasze kursy rosyjskiego prowadzą wyłącznie native speakerzy – pasjonaci języka rosyjskiego, z głęboką wiedzą kulturową i doświadczeniem pedagogicznym. Nasze lektorki posiadają nie tylko biegłość językową, ale także umiejętność przekazywania wiedzy w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb uczniów.

Poznaj nasz zespół: lektorki

Kursy stacjonarne: spersonalizowana nauka języka rosyjskiego w kameralnych grupach

Dla tych, którzy preferują klasyczną formę nauki, proponujemy kursy stacjonarne. Nasze zajęcia grupowe charakteryzują się kameralną atmosferą, dzięki której każdy uczestnik ma szansę aktywnie uczestniczyć w lekcji. Grupy liczą maksymalnie 6 osób, dzięki czemu na naszych kursach rosyjskiego uczniowie szybko osiągają założone cele językowe. Kursy grupowe są dostępne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych, co pozwala na elastyczne dopasowanie się do różnych poziomów zaawansowania: od A1 do C2 (według europejskiego systemu opisu kształcenia językowego).

Przeglądaj ofertę naszych kursów grupowych tutaj: semestr 2023/24

Nauka rosyjskiego online – nowoczesne rozwiązanie dla twojej wygody

Prowadzimy kursy rosyjskiego online na platformie Zoom. Uczestnicy mogą brać udział w zajęciach z dowolnego miejsca na świecie. Na lekcjach rozwijamy wszystkie umiejętności językowe: mówienie, rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstów oraz pisanie – dokładnie tak, jak na kursach stacjonarnych. Niezależnie od miejsca, z którego łączysz się z nami, zapewniamy spójność i efektywność nauki.

Indywidualny kurs rosyjskiego: nauka dostosowana do twoich potrzeb

Rozumiemy, że każdy uczeń ma własne potrzeby i tempo nauki. Dlatego też oferujemy zajęcia indywidualne, prowadzone przez naszych doświadczonych lektorów. Takie podejście pozwala na skupienie się na konkretnych obszarach językowych, dostosowując program zajęć do oczekiwań ucznia. Bez względu na to, czy jesteś początkujący, czy poszukujesz kursu rosyjskiego na poziomie zaawansowanym. Lekcje indywidualne są doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy pragną efektywnie rozwijać swoje umiejętności językowe.

Sprawdź ofertę indywidualnych kursów rosyjskiego: zajęcia indywidualne

Przygotowanie do Państwowego Certyfikatu TRKI na wszystkich poziomach

Jesteśmy dumni z tego, że nasza oferta obejmuje również kursy rosyjskiego przygotowujące do certyfikatu TRKI na wszystkich poziomach zaawansowania. Certyfikat TRKI to prestiżowe potwierdzenie umiejętności znajomości języka rosyjskiego. Nasze kursy przygotowujące pomogą Ci zdobyć niezbędną wiedzę i pewność siebie, aby z powodzeniem zdać egzamin TRKI.

Sprawdź nasz kurs online do TRKI: kurs TRKI

Skorzystaj z naszej oferty i rozpocznij naukę rosyjskiego już dziś!

Zapraszamy wszystkich entuzjastów języka rosyjskiego do skorzystania z naszej bogatej oferty kursów. Bez względu na to, czy wybierasz naukę stacjonarną czy online, indywidualną czy grupową, w Szkole Słowianka znajdziesz doskonałe warunki do nauki. Dzięki naszym doświadczonym lektorom i zróżnicowanym kursom rosyjskiego, nauka staje się fascynującą podróżą, pełną nowych odkryć.

Zapraszamy do zapisów na nasze kursy! Zdobądź nowe umiejętności z Szkolą Słowianka – Twoim partnerem w nauce rosyjskiego w Warszawie.

Kontakt
al. Jerozolimskie 53 (parter)
Nasz newsletter
Zapisz się do newslettera i pobierz mini e-book "50 fałszywych przyjaciół w obrazkach oraz 50 rosyjskich słów, które już znasz"